קידום אתרים

אופטימיזציה למנועי חיפוש, או SEO הוא ההליך של שיפור הכמות או איכות התנועה זורמת לכיוון אתר מסוים ממגוון מנועי חיפוש באמצעות גורמים טבעיים על תוצאות חיפוש אלגוריתמיות או אורגניות (ללא תשלום). SEO שונה שיווק במנועי חיפוש, או, ובמקרה זרימת התנועה לכיוון אתר מסוים. באופן כללי, יותר באתר מסוים מופיע בכל תוצאות חיפוש נתון הגבוה יותר את מספר המבקרים באתר יקבל ממנועי החיפוש הזמינים. בעיקרו של דבר, SEO מטרות סוגים שונים של חיפוש, ואלה כוללים חיפוש וידאו, חיפוש מקומי, חיפוש תמונות, כמו גם חיפושים ספציפיים לתעשייה כגון חיפוש אנכי. כל הגורמים הללו תורמים לקיומה של כל אתר אינטרנט.

SEO הוא אסטרטגיית שיווק באינטרנט, שמעביר בחשבון איך עבודה של מנועי חיפוש שונה כמו גם מה אנשים שונים לחפש. התהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט כרוך בעריכת התוכן השונה של דף האינטרנט, כמו גם שפת סימון היפר טקסט שלה או HTML ואת הקידוד הקשורים כדרך הוא השיפור הרלוונטי של האתר למילות מפתח מסוים והסרת חסמים פוטנציאליים לפעילות האינדקס כי הם מבוצע על ידי מנועי חיפוש.

האופטימיזציה למנועי חיפוש הוא מונח שטבע יועצים לתעשייה שעובדים על פרויקטי אופטימיזציה שונים במקום של לקוחות, וכן עובדים שונים שעובדים על כלי קידום אתרים שונים in- בַּיִת. אופטימיזציה של מנועי חיפוש ניתן להשתמש כדי להציע SEO כחלק אסטרטגיה שיווקית רחבה או כמתקן או שירות עצמאי. מאז אופטימיזציה של מנועי חיפוש עשויה לדרוש כמה שינויים למקש מקור שפת סימון היפר טקסט של כל אתר, טכניקות אופטימיזציה של מנועי חיפוש ניתן לשלב לתוך בפיתוח והעיצוב של אתרי אינטרנט. במקרה כזה, הביטוי "מנוע חיפוש ידידותי" משמש כדי להסביר את הפורמטים, תמונות האתר השונים, יישומי ניהול תוכן אינטרנט, תפריטים, קטעי וידאו, כמו גם עגלות קניות. הביטוי משמש גם כדי לתאר וגורמים רבים אחרים שמותאמים עם המניע של חשיפת מנוע חיפוש מסוים.

מתודולוגיות SEO מסווגות לשתי קבוצות רחבות: טכניקות כי מנועי חיפוש שונים ממליצים להיות חלק העיצוב מתאים, וקבוצה נוספת של טכניקות שאינם מאושרות על ידי מנועי חיפוש. המבצע של מנועי חיפוש כרוך בניסיון לצמצם את ההשפעה של גורמים לא מועילים כגון spamdexing. על סמך הביצועים של מנועי החיפוש עובדים, אנליסטים בתעשייה יש לסווג את פעולות כמו גם למתרגלים אשר משתמשים בהם. לפיכך, יש קידום כובע שחור SEO כובע לבן. הכובעים הלבנים משמשים לייצור תוצאות תקופת ההישרדות שלו הוא כבר יחסית, תוך כובעים שחורים משמשים בעיקר כדי לצפות כאשר אתרים מסוימים עשויים להיות מגורשים, בין אם זה באופן קבוע או זמני ברגע מנועי החיפוש לגלות כי הם מבצעים פעולות בלתי חוקיות. כובעים לבנים הם כלי קידום במנועי חיפוש, אשר מותאמים 'מפרטי מנועי חיפוש המסוימים מבלי לערב כל צורה של הונאה.

Comments are closed.