בניית אתרים

כדי לברר כיצד לבנות אתר אינטרנט בחינם, אנחנו צריכים להסתכל על מוצרי בניית האתרים בחינם הטובה העומדים לרשותנו, ולאחר מכן להשוות את השחקנים הראשיים על פי הקריטריונים שלי.
מה הקריטריונים? ובכן, בדיוק כמוך אני רוצה בחינם כדי באמת מתכוון בחינם, ואני רוצה המוצר להיות פשוט לשימוש להציע כמה שיותר אישית ככל האפשר. אני רוצה את המוצר לטפל את הדברים המסובכים ועדיין משאיר אותי בשליטה של המראה שלי, תחושה ופונקציונלית.

להלן סדרת 10 צעדים ושלבים ליצירת אתר שיווק שותפים מוצלח
1.בניית אתר
2.איכסון
3.נישה
4.מילות מפתח
5.ניתוח שוק
6.רשימת מיילים
7.תוכן
8.קישורים
9.תנועה
10.בדיקות
מתוך המספר העצום של מוצרים מתחרים הנפקה או מבטיח מעין פתרון אחד לחץ, אני מבושל ברשימה שלי למטה לקומץ יודע היטב מוצרים על פי רוב, לבדוק את רוב הקופסות.
מן רשימת פתיחה אתה צריך לדעת שאין לי זיקה כלשהי של מוצרים אלה, מסקנתי מבוססים אך ורק על מחקר וניסיון.
המתמודדים.
אני יהיה להסתכל והשוואת הרשימה הקצרה שלי מורכבת ויקס, וובלי, וורדפרס.

וויקס.
וויקס היא פלטפורמה הבניין בחינם, ידידותי למשתמש, האתר נועד לסייע למשתמשים טכניים אף ליצור מדהים, אתרי אינטרנט בעלי מראה מקצועי, כי ניתן לערוך ומעודכן בקלות! מיומנויות טכניות לא נדרשות ואתרים הם 100% מנוע חיפוש ידידותי, עם מבחר רחב יריעה של תבניות אתר כלומר משתמשים יכול לבנות אתר מראה מקצועי מאפס.
חבילות פרימיום זמינות, נותנים למשתמשי גישה לתכונות כמו הסרת המודעות ויקס, מתן אחסון נוסף ורוחב פס

וובלי.
וובלי הוא פלטפורמה נותנת למשתמשים את היכולת ליצור אתרי אינטרנט ייחודיים, בלוגים או חנויות מקוונות. הפלטפורמה נותנת לכל המשתמשת את החירות לבנות אתרים באיכות גבוהה שפועלים בכל סוגי המכשירים. התוכנה המתקדמת עושה את זה קל לאף אחד לבנות אתר אינטרנט, עם היכולת לנצל יותר מ -100 תבניות עיצוב ותכונות מולטימדיה כמו תמונות, מפות, קטעי וידאו, ושמע.
פלטפורמה זו מאפשרת למשתמשים לבצע שינויים בעיצוב באמצעות גרור ושחרר שיטת הוספת וידג'טים לאזורים שונים בדף האינטרנט.

וורדפרס
וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בחינם קוד פתוח. הוא כולל את המושג של אדריכלות תוסף ומערכת תבנית. משמעות הדבר היא למשתמשים ליצור אתר אינטרנט, לבחור עיצוב, ולהתקין תוספים נדרש כי להוסיף פונקציונליות לאתר לצורכיהם על ידי המשתמש.
וורדפרס היא מערכת הבלוגים הפופולרית ביותר בשימוש על יותר מ -60 מיליון אתרי אינטרנט.

יצירת אתר אינטרנט חינם באינטרנט.

למרות דומה מאוד ויקס נקטה בצעדים נוספים והוסיפה תכונות מתקדמות יותר כדי לתת למשתמש יותר אפשרויות הכלים לעבוד.
אחרי שאמרתי את זה, וובלי נותן למשתמש קצת יותר גמישות בבחירת ושינוי תבניות ולערוך CSS / HTML.
אז מה עכשיו? ובכן, יש לנו פלטפורמה אחת יותר להסתכל ואני הולך לשים את זה נגד המנצח של המבחן האחרון נגד הקריטריונים שלי, אז עכשיו זה וויקס נגד וורדפרס.

אנחנו יכולים להשאיר את כל הפיתוח ועד המתכנתים והם יכולים לשפר את הפלטפורמה ברקע. הנקודה היא, וורדפרס היא פלטפורמת בניית אתרים בחינם הפופולרית ביותר בחוץ עם למעלה מ -60 מיליון אתרים שנבנו על זה כבר.
יש לך את הבחירה של אלפי נושאים בחינם ורבים תשלום עבור ערכות נושא, ואתה יכול גם לבנות בעצמך אם אתה בעל נטייה טכנית, בנוסף לאלפי תוספים או הרחבות המבצעות פעולות מסוימות, כך שאין צורך ללכת בלי.
אם אתה רוצה טופס ליצירת קשר באתר שלך אתה מוריד טופס יצירת קשר הרחבה, וזה פשוט כל כך פשוט.
איך לבנות באינטרנט אתר חינם?

אם כל זה נראה פנטסטי טוב מכדי להיות אמיתי, הודות בסדר. קשה להבין איך אתה יכול לקבל שירותים אלה בחינם, אך יש לזכור כל כך של שירותים אלה באים עם מודעות גרסאות חינם.
במבט קדימה ייתכן רוצה למצוא אימון שיווק באינטרנט כדי להפיק את המירב האתרים שלך.
ישנם מקורות רבים באינטרנט כי אתה יכול למצוא בחינם אם יש לך זמן וסבלנות כדי לשים את השעות. דרך נוספת ללכת על זה הוא להצטרף שלם עבור קהילת אימונים כדי להפיק את המרב של האתר שלך.
אם זה המקרה, כי אני יכול להציע לך לבקר שותפים עשירים שיכולים לתת לך חשבון המתנע בחינם נותן לכם לטעום את שירותיהם. אם אתה מצטרף לפייסבוק התשלום עבור שירות תקבל האירוח שלך, רישום דומיין, הדרכה ותמיכה בקהילה בחבילה אחת.

אני מקווה שזה נתן לך כמה רעיונות ואל תשכח לעקוב 10 צעדים שלי הוא לבנות אתר שיווק שותפים מוצלח. המאמר הבא יסביר אירוח אתר האינטרנט שלך.

Comments are closed.